12 stycznia 2024

Konsumencki Lider Jakości 2023 – Veganation

Produkty wegańskie marki Veganation została nagrodzona złotym godłem w programie „Konsumencki Lider Jakości 2023” w kategorii sery wegańskie. Bardzo dziękujemy za zaufanie i docenienie! To dla nas wyjątkowe wyróżnienie. Wybór Veganation na Konsumenckiego Lidera Jakości 2023 podstawie realnych opinii konsumentów napawa nas dużą satysfakcją, że nasze działania są uznawane za wartościowe wśród polskich konsumentów. Jest to jednocześnie duża dawka motywacji do dalszego rozwoju wegańskich serów Veganation.

konsumencki lider jakości veganation

Czym jest Konsumencki Lider Jakości 2023?

Konsumencki Lider Jakości 2023 to ogólnopolski program konsumencki, który wyłania najlepsze jakościowo, w opinii konsumentów, dostępne na polskim rynku marki i firmy. Tegoroczne tytuły to już 12. edycja programu. W badaniu bierze udział ponad 15 000 respondentów, którzy oceniają produkty. Kryteriami oceny są jakość, smak, duży wybór produktów w gamie oraz dostępność.

Tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 2023 ma dla nas wyjątkowe znaczenie, ponieważ jest to nasze pierwsze wyróżnienie w tym programie. Nasza marka serów wegańskich powstała tylko 3 lata temu, a już możemy posiadać tak zaszczytny tytuł. Oznacza to, że przez ten czas staliśmy się najczęściej wybieraną i polecaną wegańską marką serów.

Gama serów wegańskich Veganation

Wegańskie produkty – alternatywy serów – Veganation powstały z troski o planetę. W ich składzie nie ma soi, konserwantów oraz GMO. W gamie Veganation są alternatywy roślinne plastrów o smaku goudy, cheddar’a, wędzonej goudy oraz pomidora z bazylią, a także bloku sałatkowego, specjału grillowego, tartej mozzarelli i twardego sera dojrzewającego.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, serdecznie zachęcamy do wypróbowania naszych produktów. Sery wegańskie od Veganation znajdziecie m.in. we Frisco, Auchan, Makro, Leclerc i Urban Vegan.


Może zainteresuje Cię także:

Facebook Instagram