30 grudnia 2020

Nowy smak już w sprzedaży

NOWY SMAK PLASTRÓW VEGANATION!

NAJLEPSZE ZOSTAWILIŚMY NA KONIEC! 

OD NIEDAWNA NA PÓŁKACH SKLEPOWYCH MOŻECIE ZNALEŹĆ NAJNOWSZY SMAK VEGANATION- TOMATO&BASIL. DOTYCHCZAS W SKLEPACH BYŁY DOSTĘPNE TRZY SMAKI- CHEDDAR, GOUDA ORAZ SMOKED GOUDA. NASZA OFERTA POSZERZYŁA SIĘ O WYJĄTKOWY SMAK. TOMATO&BASIL NIE JEST ZAMIENNIKIEM INNEGO KONKRETNEGO RODZAJU PRODUKTU NABIAŁOWEGO TAKIEGO JAK GOUDA CZY CHEDDAR. JEST TO POŁĄCZENIE SMAKU ŻÓŁTEGO SERA, POMIDORA I BAZYLII ZAMKNIĘTE W PYSZNYCH WEGAŃSKICH PLASTRACH. PRODUKT TEN TO W PEŁNI ROŚLINNA ALTERNATYWA  SERA NATURALNEGO. STWORZONY ZOSTAŁ NA BAZIE OLEJU KOKOSOWEGO, O WYJĄTKOWYM AROMACIE.

PLASTRY VEGANATION NIE ZAWIERAJĄ ŻADNYCH SKŁADNIKÓW POCHODZENIA ZWIERZĘCEGO (W TYM MLEKA). SĄ TO PRODUKTY JEDNOCZEŚNIE PEŁNOWARTOŚCIOWE, JAK I WEGAŃSKIE. 

W PLASTRACH WEGAŃSKICH VEGANATION, OPRÓCZ NABIAŁU WYSTRZEGAMY SIĘ RÓWNIEŻ:

  • GMO
  • glutenu
  • oleju palmowego
  • soi 
  • sorbinianu potasu

PRODUKTY VEGANATION WYSTĘPUJĄ W FORMIE PLASTRÓW, KTÓRE IDEALNIE NADAJĄ SIĘ DO KANAPEK. PO POKROJENIU NA MNIEJSZE KAWAŁKI DOSKONALE SPRAWDZĄ SIĘ JAKO DODATEK DO SAŁATEK ORAZ PRZEKĄSEK. KONSYSTENCJA PLASTRÓW SPRAWIA, ŻE IDEALNIE SIĘ TOPIĄ, CO POZWALA NA WYKORZYSTANIE ICH RÓWNIEŻ DO ZAPIEKANEK, TOSTÓW, BURGERÓW LUB PIZZY.

Facebook Instagram