30 grudnia 2020

Nowy smak już w sprzedaży

Nowy smak plastrów Veganation! Najlepsze zostawiliśmy na koniec! Od niedawna na półkach sklepowych możecie znaleźć najnowszy smak Veganation- tomato&basil. Dotychczas w sklepach były dostępne trzy smaki- cheddar, gouda oraz smoked gouda. Obecnie nasza oferta poszerzyła się o wyjątkowy smak. Tomato&basil różni się od innych produktów tym, że nie jest zamiennikiem innego konkretnego rodzaju produktu nabiałowego takiego jak gouda czy cheddar. Jest to połączenie smaku żółtego sera oraz pomidora i bazylii zamknięte w pysznych wegańskich plastrach. Produkty ten to w pełni roślinna alternatywa  sera naturalnego, na bazie oleju kokosowego, o wyjątkowym aromacie. 

Plastry Veganation nie zawierają składników pochodzenie zwierzęcego, w tym mleka, więc są to jednocześnie pełnowartościowe żółte sery, jak i wegańskie produkty. W plastrach wegańskich Veganation, oprócz nabiału wystrzegamy się również:

  • GMO
  • glutenu
  • oleju palmowego
  • soi 
  • sorbinianu potasu

Produkty Veganation występują w formie plastrów, które idealnie nadają się do kanapek. Po pokrojeniu na mniejsze kawałki doskonale sprawdzą się jako dodatek do sałatek oraz przekąsek. Konsystencja plastrów sprawia, że idealnie się topią co pozwala na używanie ich również do zapiekanek, tostów, burgerów i pizzy.

Facebook Instagram