6 grudnia 2020

Cheddar

Skąd pochodzi ser Cheddar?

CHEDDAR TO TWARDY SER ANGIELSKIEGO POCHODZENIA, KTÓREGO HISTORIA SIĘGA AŻ XVIII WIEKU. SWOJĄ NAZWĘ ZAWDZIĘCZA WIOSCE CHEDDAR W SOMERSET, SKĄD POCHODZI JEGO ORYGINALNA RECEPTURA. CHOĆ OBECNIE CHEDDAR JEST NAJPOPULARNIEJSZYM GATUNKIEM SERA NA RYNKU BRYTYJSKIM, BEZ WĄTPIENIA SKRADŁ JUŻ SERCA KONSUMENTÓW Z CAŁEGO ŚWIATA. 

SER CHEDDAR WYRÓŻNIA SIĘ WYRAZISTYM SMAKIEM ORAZ GŁADKĄ KONSYSTENCJĄ. Z CZASEM SMAK ORAZ AROMAT SERA NABIERA OWOCOWYCH I ORZECHOWYCH NUT. CHARAKTERYSTYCZNA JEST RÓWNIEŻ JEGO JASNOŻÓŁTA LUB POMARAŃCZOWA BARWA [1].

PLASTRY VEGANATION TO WEGAŃSKI ZAMIENNIK SERA CHEDDAR. WEGAŃSKI SER ŻÓŁTY MA TAKĄ SAMĄ STRUKTURĘ, AROMAT ORAZ SMAK JAK CHEDDAR NABIAŁOWY. NASZ WEGAŃSKI ODPOWIEDNIK SERA ŻÓŁTEGO JEST W PEŁNI ROŚLINNYM PRODUKTEM, KTÓRY IDEALNIE SPRAWDZI SIĘ ZARÓWNO DLA WEGAN, JAK I WEGETARIAN. PLASTRY VEGANATION SĄ BEZGLUTENOWE, NIE ZAWIERAJĄ OLEJU PALMOWEGO ORAZ SOI. WEGAŃSKIE PLASTRY O SMAKU ŻÓŁTEGO SERA CHEDDAR SĄ KROJONE NA GRUBE PLASTRY, CO SPRAWIA ŻE IDEALNIE SPRAWDZĄ SIĘ NA KANAPKACH. PO POKROJENIU PLASTRÓW NA MNIEJSZE KAWAŁKI MOŻEMY RÓWNIEŻ WYKORZYSTAĆ JE JAKO DODATEK DO SAŁATEK LUB PRZEKĄSEK. PONADTO, WEGAŃSKI ZAMIENNIK OD VEGANATION ROZTAPIA SIĘ TAK SAMO JAK NABIAŁOWE SERY, DLATEGO IDEALNIE SPRAWDZI SIĘ NA PIZZY, ZAPIEKANKACH I BURGERACH.

SPRÓBUJ NASZYCH WEGAŃSKICH PLASTRÓW – ZAMIENNIKA SERA CHEDDAR!

[1] http://seryrzemieslnicze.com/sery/ser-cheddar/

Facebook Instagram